Hotel Pawlik Františkovy Lázně

Hotelu Pawlik Františkovy Lázně 11 Hotelu Pawlik Františkovy Lázně 12 Hotelu Pawlik Františkovy Lázně 13 Hotelu Pawlik Františkovy Lázně 14 Hotelu Pawlik Františkovy Lázně 15 Hotelu Pawlik Františkovy Lázně 16 Hotelu Pawlik Františkovy Lázně 17 Hotelu Pawlik Františkovy Lázně 18 Hotelu Pawlik Františkovy Lázně 19 Hotelu Pawlik Františkovy Lázně 20 Hotelu Pawlik Františkovy Lázně 21 Hotelu Pawlik Františkovy Lázně 22

.Hotel Pawlik - královská vila města Františkovy Lázně, oblíbené místo setkání elegantní prvorepublikové společnosti, dnes moderní lázeňský hotel propojený s Aquaforem – největším a nejkrásnějším akvaparkem českých lázní a balneoprovozem Císařské lázně.Neomezený vstup do Aquafora – největšího a nejkrásnějšího akvaparku českých lázní, od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin.


Všechny pokoje hotelu Pawlik mají sprchu nebo vanu (vana pouze na hlavní budově), WC, fén, župan, telefon, připojení k internetu, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor. Vedlejší budova (B) je s hlavní budovou (A) propojena zastřešenou, skleněnou, vytápěnou chodbou.


Vybavení a služby Hotelu Pawlik
111 dvoulůžkových pokojů
144 jednolůžkových pokojů
3 apartmá a luxusní mezonetové apartmá Aquaforum léčebně-rehabilitační oddělení a lékař v hotelu a v Císařských lázních
vodní svět s 1 570 m² vodní plochy, 3 vnitřní a 2 vnější bazény, vířivka sauna (Aquaforum)* přímé propojení s Aquaforem a Císařskými lázněmi, neomezený vstup do posilovny Fitforum, rautové stravování a show kitchen, hotelový bar, kavárna, letní terasa, zahrada, relaxační lesopark, výtah, parkování u hotelu či v Luisiných lázních*, sál pro společenské a kulturní akce, koncertní sál (Císařské lázně), kongresový salónek, kuřácký salónek, koncerty a taneční večery v hotelu, kosmetika, manikúra, pedikúra*, office service, denní tisk*, knihovna, čítárna, internetový koutek, dětský koutek, dětské hřiště, baby sitting*, půjčovna jízdních kol a nordic walking holí*, praní a žehlení prádla*, nabídka kulturních a výletních programů*, možnost zapůjčení DVD přehrávače*, beach volejbal, aquashop, půjčování společenských her, kulečník, šipky, ruské kuželky, pétanque, zahradní šachy, sluneční lehátka, letní terasa s grilem, úschovna vlastních jízdních kol*. (* služba je zpoplatněna)


Léčebné programy Hotelu Pawlik:
Onemocnění srdce a cév
Onemocnění pohybového aparátu
Gynekologická onemocnění
Následná péče po onkologických onemocněních
Léčba trávicího ústrojí
Léčba nervových nemocí
Edukačně-preventivní program


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-pawlik@toprague.cz
Adresa: 5. května 9 Františkovy Lázně


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Pawlik Františkovy Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Pawlik Františkovy Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Krátkodobý pobyt - víkend

délka pobytu: 3 dny
od 5440 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vital

délka pobytu: 4 dny
od 7950 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vital od neděle

délka pobytu: 5 dny
od 7950 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vánoce DeLuxe

délka pobytu: 5 dny
od 9680 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Více balíčků ...

:

Kalkulace pobytu bez balíčku:

+ Přidat další typ pokoje ...
1 x Dvoulůžkový pokoj3520 Kč

Celkem za pobyt:

3520 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně bufetové snídaně, vstup do Aquafora, DPH
a jsou platné pro pokoje typu Standard na hlavní budově.
Pro ostatní kategorie pokojů jsou ceny na vyžádaní.
V ceně pobytu není zahrnut lázeňský poplatek dle aktuální vyhlášky města Františkovy Lázně platné v den nástupu na pobyt a kulturní poplatek ve výši 35 Kč/osoba a den.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist